• Baner.jpg
 • Baner1.jpg
 • Baner2.jpg
 • Baner3.jpg
 • Baner4.jpg
 • Baner5.jpg
 • Baner6.jpg
 • Baner7.jpg
 • Baner8.jpg
 • Baner9.jpg
 • Baner10.jpg
 • Baner11.jpg

ŠPANĚLŠTINA


Individuální výuka

Kurz podle Vašich představ a možností

Jste náročný a časově vytížený člověk? Potřebujete poradit, jak zlepšit své jazykové dovednosti? Právě pro Vás jsou určené individuální kurzy na míru. Otestujeme Vaši současnou úroveň, doporučíme Vám vhodný program, jeho zaměření a sestavíme intenzitu studia. Můžete studovat samostatně (jeden na jednoho) ale i jako malá skupina (max. do 3 studentů).
Cena: 380,- Kč / 60 minut

Proč se Vám vyplatí investice do tohoto kurzu?

 • Můžete si vybrat den a čas, kdy chcete studovat
 • Se studiem můžete začít kdykoliv během roku, nemusíte čekat na začátek skupinových kurzů
 • Lektor se soustředí 100 % na Vás a Vaše potřeby
 • Můžete si flexibilně měnit a rušit plánované hodiny
 • Nevyčerpané hodiny si můžete převést do dalšího období
 • Platíte pouze za to, co skutečně využíváte

Během kurzu navíc získáte ZDARMA:

 • Možnost půjčovat si cizojazyčné tituly z naší knihovny


Jazykové kurzy v zahraničí

Jazyková škola pro každého má kontakty na mnoho jazykových škol v zahraničí a proto Vám dle vašeho požadavku zprostředkuje jakýkoliv jazykový studijní pobyt. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi, hotely, průvodci, delegáty a jsme schopni nabídnout Vám kvalitní a bezpečné zázemí v Itálii i jinde ve světě.

Jazyková škola pro každého pořádá tuzemské i zahraniční jazykové pobyty pro své studenty, pokud máte zájem o aktuální informace, napište nám.


Jazykový kurz pro děti

Vřele doporučujeme všem dětem od 3 let jazykovou výuku. Máme zkušenosti s dětmi od 3 let až po předškoláky a školáky. Děti se učí velmi rychle a i když nebudou třeba ihned mluvit, zpětná vazba na sebe nenechává příliš dlouho čekat a děti vykazují velice dobré komunikativní výsledky. Výuka probíhá formou her, písniček, říkadel, divadélka a různých situačních scének. Kreslí se obrázky, které nám později hodinu připomenou. Děti si výuku zamilují a rády se vrací. Mezi našimi malými studenty jsou děti které mají v zahraničí příbuzné, ale i děti kterým rodiče chtějí dopřát něco navíc – bonus do budoucího života a věřte, že to bonus je. Otevřete jim bránu do světa cizích jazyků a kdo by neznal známé pořekadlo: „Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem“.


Jazykový kurz pro maminky na mateřské dovolené

Pro maminky na mateřské dovolené, které se buď nemohou a nebo nechtějí od svého děťátka vzdalovat ani na chvilku jsme zvláště vyčlenili dopolední hodiny a upravili je tak, aby výuka vyhovovala maminkám i jejich ratolestem. Tyto hodiny probíhají po malých skupinkách max. 3 maminky + děti (snažíme se skupinky sestavovat i podle věku dětí). V naší učebně je malý dětský koutek s hračkami a kobercem na lezení, aby se děti zabavily. Vyučující má maximální trpělivost s maminkami, dětmi i jejich momentálními potřebami a touhami, proto neváhejte a využijte naše Jazykové kurzy pro maminky v době vaší mateřské dovolené a zvyšte si tak vaši jazykovou kvalifikaci než se vrátíte zpět do zaměstnání.

Tyto kurzy pro Vás mají spoustu výhod:

 • Studium jazyka
 • Kontakt s jinými maminkami a dětmi
 • Velmi výhodné cenové podmínky


Kurz všeobecné španělštiny pro mírně pokročilé

Jazyková škola pro každého má kontakty na mnoho jazykových škol v zahraničí a proto Vám dle vašeho požadavku zprostředkuje jakýkoliv jazykový studijní pobyt. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi, hotely, průvodci, delegáty a jsme schopni nabídnout Vám kvalitní a bezpečné zázemí v Itálii i jinde ve světě.

Kurz je určený pro všechny, kteří se potřebují jazykově vzdělávat polointenzivní formou. Kurz probíhá 1x týdně a je zaměřený na komunikaci a zbavení se komunikační bariéry (strachu mluvit cizím jazykem). Snažíme se doplnit mezery, které vznikly během předešlého studia a rozšiřovat vaši slovní zásobu. V tomto kurzu budete moci konverzovat na různá zajímavá témata a získáte další poznatky z různých oborů.


Konverzační kurz španělštiny pro pokročilé

Považujete svou úroveň španělštiny za dostatečnou, ale cítíte potřebu udržovat si tuto úroveň praktickou konverzací? V tomto kurzu budete moci konverzovat na různá zajímavá témata a získáte další poznatky z různých oborů.
Komunikovat ve španělštině to neznamená pouze mluvit španělsky, ale také vyměňovat si poznatky, zprávy, informace a to na různých místech, v různých situacích a s různými lidmi.
Víme, že je důležité nejen studovat jazyk, ale i kulturu, historii, zvyky a obyčeje. To vše jde ruku v ruce společně a pomůže Vám nejen se domluvit ale i bez obav cestovat a navazovat nová přátelství.
Copak není zajímavé dozvědět se něco nového o španělských památkách, osobnostech, módě, kulinářském umění a o dalších zajímavých tématech?


Jazykový kurz pro seniory

Kurz pro seniory se od ostatních kurzů liší pouze přístupem lektora a skladbou skupiny studentů. Nejdůležitější je, aby jste se u nás cítili dobře a aby jste byli motivováni k dalším studijním výkonům.
Může Vás "vylekat" dynamičnost hodin, efekt je ovšem stejný jako u ostatních studentů. Simulujeme Vám španělsky mluvící prostředí a rovněž Vás "nutíme" mluvit. Velmi pozitivně působí kolektiv podobně motivovaných studentů a energičnost našich lektorů. Nejdůležitější je vydržet a znovu se „naučit učit“ – chvilku to trvá, ale ze zkušenosti víme, že senioři jsou těmi nejlepšími studenty. Skupinky jsou malé 3-6 studentů a většinou při hodinách vznikají krásná nová přátelství, která společně s cílem naučit se jazyk kolektiv skvěle stmelí.


Jazykový kurz pro začátečníky

V tomto jazykovém kurzu se Vám věnujeme jako kdyby jste byli prvňáčci.
Začínáme od úplného začátku, od abecedy, základní gramatiky a postupně se učíme mluvit. Jen tak se dá jazyk skutečně pochopit a velmi to ulehčí Váš další studentský vývoj – nic se nesmí zanedbat!
Pokud jste se rozhodli pro výuku jazyka za určitým cílem a tento cíl nám předem prozradíte, tak i Váš vyučující se snaží výuku směřovat tak, aby jste ničím nebyli zaskočeni a domluvili se hlavně v žádaném oboru.
Pro začátečníky je důležitá hlavně pravidelnost kurzů a to nejdůležitější - odvaha a chuť učit se a nevzdávat to – a v tomto se Vám samozřejmě snažíme pomáhat.


Výuka „bez domácích úkolů“

Tato výuka je vhodná pro studenty, kteří se doma nedonutí učit a nebo jsou natolik vytíženi, že na domácí úkoly nemají čas.
Studium probíhá pouze v hodinách bez domácího samostudia a bez domácích úkolů. Student se doma učí pouze slovíčka, vše ostatní se dělá přímo ve škole společně s lektorem.
Tato výuka je ideální intenzivní formou, tzn. alespoň 2x týdně, aby se dostavil požadovaný efekt a student z jazyka „nevypadl“.

 

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com